BETÖLTENDŐ ÁLLÁSOK

Flotta és haszongépjármű értékesítő

SUZUKI BARTA Cégcsoport 29 éve családi vállalkozásként kezdte meg tevékenységét, mely napjainkra Magyarország egyik meghatározó gépjármű forgalmazójává vált.

Növekvő forgalmunk és megnövekedett feladataink ellátására lendületes, precíz, kollégát keresünk

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új hasznon- és személygépjármű értékesítése flottapartnereknek
  • Új haszongépjármű értékesítése privát ügyfeleknek
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfélkörrel
  • Éves, negyedéves értékesítési tervek megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Min. középfokú végzettség
  • B kat. jogosítvány, több éves vezetési tapasztalat és hajlandóság
  • Kiváló tárgyalási képesség, jó megjelenés, megnyerő fellépés
  • Proaktív, sikerorientált, kitartó személyiség

Előny:

  •         székesfehérvári lakhely
  •          Opel haszongépjármű értékesítésében való jártasság

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

JELENTKEZÉSHEZ KÉRJÜK MELLÉKELNI:

szakmai önéletrajz fizetési igény jelöléssel,

valamint egy Nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik.

Jelentkezés: kiss.gyorgyi@barta.hu

Autószerelő

BARTA Cégcsoport 29 éve családi vállalkozásként kezdte meg tevékenységét, mely napjainkra Magyarország egyik meghatározó SUZUKI és OPEL gépjármű forgalmazójává vált.

Növekvő forgalmunk és megnövekedett feladataink ellátására lendületes, precíz, kollégákat keresünk

Autószerelő

munkakörbe

Elvárásaink:

  •    Középfokú szakirányú végzettség;
  •    Precíz munkavégzés;
  •   Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség;
  •  „B” kategóriás vezetői engedély, vezetési rutin

Előnyt jelent:

  • Opel vagy Suzuki szerviz területén szerzett tapasztalat

Feladatok:

·         Szervizbe érkező gépjárművek karbantartása, javítása

·         Márkaspecifikus standardok betartása

·         Állapotfelmérés

·         Hibafeltárás

Amit kínálunk:

  •          Folyamatos szakmai továbbképzés
  •         Kellemes, családias, fiatalos munkahelyi légkör;
  •         Korrekt, stabil, megbízható, hosszútávú munkavégzés,
  •         Versenyképes jövedelem

Ha szeretne egy jó csapat tagja lenni, szereti a kihívásokat és szeretne versenyképes fizetést, akkor jelentkezzen most!

valamint egy Nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik